blondynka przy kominku

Wraz z współmałżonką i dzieciakami mieszkaliśmy w malutkim mieszkanku zatem okazało się być niewygodnie. Byliśmy przekonani, iż winniśmy zakupić lepszy apartament wobec tego zadecydowaliśmy, iż będziemy wnioskować o pożyczkę. Z początku należało wybrać apartament wskutek tego wysłaliśmy wiadomość do agencji nieruchomości. Cały tydzień obserwowaliśmy rozmaite mieszkania aż finalnie zwróciliśmy uwagę na M3, które miało 76 m2 powierzchni.

biala kuchnia
To miejsce leżało w sąsiedztwie parku, więc jeślibyśmy reflektowali zdołalibyśmy organizować wycieczki. Co więcej w okolicy były placówki edukacyjne oraz gabinety lekarskie. Wybraliśmy się do BGŻ BNP Paribas i porozmawialiśmy w tej sprawie z przedstawicielem banku. Rzekł, iż mamy możliwość zyskać zobowiązanie do 700 000 złotych, albowiem prezentujemy stosowną możliwość kredytową. Po tygodniu przynieśliśmy konieczne papiery a następnie przekazaliśmy wniosek o pożyczkę. Wyczekiwaliśmy miesiąc na odpowiedź ale nareszcie zadzwoniono do mnie i powiedziano, iż uzyskaliśmy kapitał. Nabyliśmy zaraz potem dom.
kominek mieszkaniowy

Urządzenie lokalu

Pragnęliśmy umeblować nasze mieszkanie w swoim stylu. Dlatego kupiliśmy nowe podłogi a także zmieniliśmy tapety. W dodatku zaplanowaliśmy, iż w salonie zastosujemy palenisko. Byliśmy przekonani, iż takowe rozwiązanie sprawi, iż stanie się przyjemnie. Szukałam online właściwej firmy, jaka proponuje kominki i odnalazłam kominkimikam.pl kominki śląsk. Przekręciłam do właściciela i oznajmiłam jak musi demonstrować się nasz kominek. Po dwóch tygodniach do naszego lokum zajechała ekipa i zainstalowała kominek. Byliśmy nadzwyczaj szczęśliwi z wyniku. Nowe lokum przedstawiało się bardzo przytulnie. Dzieciaki znalazły pokój do gier a ja wraz z małżonką mieliśmy szansę odpoczywać w przytulnym salonie.

Mieszkamy w naszym własnym domu już dwa lata

Sądzimy, iż jest to nadzwyczaj właściwe rozstrzygnięcie ażeby kupić tak wspaniale położone lokum. Podróżujemy do firmy zaledwie 15 min, a córki uczęszczają do placówki szkolnej. Co więcej przebywamy dużo na świeżym powietrzu i co więcej wybieramy się kupować wszystko do sąsiednich marketów. Ubóstwiamy nasze gniazdko a palenisko sprawia, iż jest nadzwyczaj nastrojowo. Gdy nastaje zimowa pora roku rozpalamy ogień w kominku a w mieszkaniu robi się ogrzewanie. Odpoczywamy przy kominku a milusińscy spędzają razem czas. Moja familia czuje się świetnie.
kominek mieszkaniowy