Przez ostatnie lata wraz z partnerem niezmiernie mocno wykonywaliśmy pracę gdyż pragnęliśmy nabyć lokal mieszkalny. Całe życie rezydowaliśmy u teściów, tym samym nie było przyjemnie. Planowaliśmy nabyć nieruchomość z odłożonych pieniędzy, zaś resztę kapitału zdobyć od naszego banku.

nowoczesny dom
Sporo czasu poświęciliśmy na lustrowanie różnorakich nieruchomości, jednak kilkanaście tygodni potem finalnie zobaczyliśmy wspaniałe gniazdko. Do dyspozycji były trzy pomieszczenia, w tym duży pokój z aneksem kuchennym a także kapitalna łazienka. Całokształt byliśmy zmuszeni wykończyć gdyż było to mieszkanko w staniu surowym. Finalnie zdobyliśmy zobowiązanie finansowe od instytucji bankowej w związku z tym zdołaliśmy rozpocząć działania. Wespół z małżonkiem podjęliśmy dwa tygodnie odpoczynku w pracy a także zwróciliśmy się do przyjaciół o asystę. Do naszego nowego lokum zajechała ekipa pałająca się wyposażaniem domów. Posiadaliśmy szkice jak musi przedstawiać się należące do nas lokum stąd dokładnie je opisaliśmy. Potrzebowaliśmy uzyskać sypialnię oraz salon z jadalnią. Dodatkowo chciałam pokoju do pracy zaś mój towarzysz życia chciał posiadać okazałą kuchnio-jadalnię ponieważ kocha gotować. Zaraz po przekalkulowaniu kosztów wiedzieliśmy, iż wydamy za urządzenie naszego lokum ok. 120 tysięcy złotych. Sumarycznie z ceną za zakup mieszkania byliśmy zobligowani uregulować prawie 550 000 złotych.
dom z trawnikiem

Najpiękniejsze sny zostały urzeczywistnione

Zlecenia związane z wykończeniem mieszkania zaprzątnęły w przybliżeniu 4 tyg. Zamówiliśmy najlepiej obeznaną kadrę ludzi tudzież dodatkowo na własną rękę zdobywaliśmy konieczne artykuły. Wytypowaliśmy terakotę plus zamontowaliśmy okna aluminiowe, jakie zarekomendowała mi siostra. Były otwierane wprost na nieduży taras a przy tym cechowały się płynną zabudową przesuwną. Wszystkie pokoje przedstawiały się w istocie cudownie. Wystąpiły wyłącznie kłopoty ze zrobieniem kuchni, dlatego że produkty, jakie uprzednio zarezerwowaliśmy nie były gotowe w wyznaczonym terminie. Nareszcie jednakże kupiliśmy inne urządzenia, jakie również cudownie harmonizowały pomieszczeniem. Tuż po położeniu podłóg zdołaliśmy przetransportować meble a potem posprzątać. Po 4 tygodniach przenieśliśmy się do nowo urządzonego mieszkania razem z wszystkimi bibelotami.

Weselimy się z nowego zakupu

Dzisiaj jestem przekonana, iż zakup tego mieszkania to niezmiernie trafne podejście. Mamy w posiadaniu własny domek dlatego nie jesteśmy zmuszeni pomieszkiwać u kogoś innego. Spora przestrzeń tudzież nadzwyczajne sprzęty czynią, iż nawet nie pragniemy potem wychodzić z domu po po powrocie z roboty. Przytulnie nam przesiadywać przy telewizji a przy okazji cieszyć się dowolną sekundą. Jakkolwiek mamy w obowiązku uregulować debet to nabycie lokum powoduje, iż de facto możemy poczuć się swobodnie i równolegle mamy w posiadaniu majątek dla siebie.