Umiejscowiony w Kaliszu mały warsztat produkcyjny do 1995 roku wytwarzał elementy mechaniczne. Na skutek modyfikacji zamówień planowano przerobić fabrykę w wielką halę do wytwórczości środków lokomocji jednakże projekt nie był możliwy do realizacji z powodu zbyt małej liczby kapitału.

kopanie odktywkowe
Tą drogą zakład produkcyjny Klemens zaprzestał pracy. Ostatnio pojawiła się wiadomość o tym, iż produkcja w fabryce po raz kolejny się rozpocznie. Zakład produkcyjny wykupił przedsiębiorca z Austrii, a aspiruje otworzyć sporą halę produkcyjną części do aut firmy Mercedes. Skutkiem tego już jakiś czas trwa odbudowa poprzedniej fabryki. Niedługo będzie to miejsce znane z produkowaniu urządzeń do najpowszechniej kupowanych wozów na świecie. Zamysł ten może być zakończony w ciągu paru miesięcy. Co więcej w zakładzie będzie przyjętych do pracy około stu pracowników a zakupionych będzie plus minus 30 nowatorskich urządzeń produkcyjnych.
elektrobeben

Zakup nowoczesnego oprzyrządowania zakładu przemysłowego

Już od maja można obserwować jak remontowana będzie fabryka. Mieliśmy sposobność przeprowadzić wywiad z decydującym zarządcą owego kompleksu doktorem Romanem Ulomowskim. Podczas rozmowy napomknął, iż owy pomysł może unowocześnić przemysł w Polsce. Wspomniał również, iż kolejny p[przedsiębiorca nie szczędzi żadnych gotówki na rozbudowę wytwórni. Kupiono niedawno primacon.pl transportery taśmowe a także specjalistyczne narzędzia przemysłowe. Co więcej wybudowano 2 wielkie hale, w jakich zostanie zrealizowany proces produkcji. Przypuszcza się, iż odnowa a także rozwój jednostki pochłonie około 2 mln złotych. Istotne wydaje się, iż powstaną wolne miejsca pracy dla mieszkańców regionu. Produkcja zdoła wystartować już w kwietniu następnego roku.
przenośnik

Plany na kilka lat w przód

Przedsiębiorca zagraniczny aspiruje ażeby dało się wyrabiać w tym miejsc części do pojazdów. Prócz tego potrzebuje zbudować do roku 2020 porównywalny zakład produkcyjny usytuowany pod Bielsko Białą. Oświadcza, iż nasze państwo okazuje się doskonałym krajem do tego celu. Podkreśla, iż mieszkańcy tego kraju mogą być rzetelni oraz świetnie się realizują w w tego typu pracy. Uzupełnijmy, iż majętny właściciel fabryki otworzył już dwa wytwórnie w środkowej Europie. Jeden znajduje się na Słowacji. Postęp produkcji z dużą dozą pewności przyda się nie tylko samej marce aut lecz i bezrobotnym.